Королева Об’єднаного Королівства Британії офіційно погодила шлюб свого молодшого онука Гаррі. Про це йдеться на офіційному сайті Букенгемського палацу. Офіційне благословення – традиція королівської сім’ї. Такий же дозвіл Єлизавета II вже давала в 2011 році – перед весіллям її другого внука принца Вільяма з Кейт Міддлтон. Проте тоді в листі вона висловилась про обраницю внука, як про гідну довіри та любові жінку. У випадку з американкою Меган Маркл просто написала її повне ім’я. Раніше у ЗМІ говорили про можливу неприхильність королеви до коханої Гаррі, зокрема через її просте походження. Також Єлизавета ІІ відома своїм вмінням дуже тонко покепкувати. Зокрема, вона дуже віртуозно продемонструвала своє ставлення до Брекзіту за допомогою капелюшка. Королева одягнула головний убір, який дуже нагадує прапор ЄС коли виступала перед урядом напередодні референдумом про вихід з Союзу.
Найщасливішою країною на Землі виявилась Фінляндія. Про це йдеться в доповіді ООН Ворлд Гепінес Репорт. Всього за рік ця країна піднялася з п’ятого на перше місце. Хоча кількість критеріїв цьогоріч зросла. До тривалості життя, соціального захисту та рівня корупції додались масштаби міграції й рівень щастя для приїжджих. Так, у першу п’ятірку входять країни північної Європи – Норвегія, Данія, Ісландія і Швейцарія. Найменш щасливим місцем на Землі в ООН визнали східноафриканської країну Бурунді, яка є однією з найбідніших в світі і протягом десятиліть страждає від етнічних конфліктів і політичних потрясінь. Україна в цьому списку на сто тридцять восьмому місці із ста п’ятдесяти шести. Рівень щастя українців вище, ніж у африканській республіці Того, та нижче ніж у Судані.

У Лондоні невідомі перед посольством Російської Федерації зіронізували над позицією Кремля щодо отруєння родини Скрипалів. Активісти просто на тротуарі біля диппредставництва створили графіті із запрошенням почастувати в їдальні відомства. “На обід – паста “Полоній”, спагеті “Зарін” і десерт “Новічоколад”. Хто знає, що ми туди поклали?” Автори обіграли прізвище президента Владіміра Путіна. Використали англійське фразове дієслово пут ін – що в перекладі означає “класти”.

Австралійця, що вшив собі проїзний документ в руку, оштрафували за…. безквитковий проїзд. Житель Сіднея, який вважає себе кіборгом, не зміг показати квиток контролеру, тому тепер змушений заплатити двісті двадцять австралійських доларів. Чоловік вирішив оскаржити покарання в суді. Він стверджує, що на чіпі, вшитому в його руку, було достатньо коштів для поїздки, а закон, який вимагає пред’явити сам квиток, просто відстає від технологій.

В Убер розказали, які речі забувають найчастіше в машині таксі. Так у списку із п’ятдесяти пунктів – реактивний ранець, бронежилет, брата, два пакунки грязі з Мертвого моря, шматок піци та дротик. В компанії кажуть, що найчастіше пасажири забувають речі на вихідних. Пік забутькуватості припадає на одинадцяту вечора до часу ночі. А час коли люди максимально зібрані – з п’ятої до сьомої ранку.