Брешуть усі, хто каже, що епоха сайтів пройшла і її змінила епоха соціальних мереж. Звісно ж, без Інстаграму, Фейсбуку і ТікТоку сьогодні у бізнесі – нікуди. Але кожен, хто хоч раз стикався з потребою продати свій товар чи послугу через всесвітню віртуальну павутину, розуміє – усім бізнесам треба “своє місце” в інтернеті. І таким місцем сьогодні лишається – так! Його Величність Сайт!

Сьогодні поговоримо про один з нових – унікальних і справді простих – інструментів створення сайтів для продажу товарів через Інстаграм, Фейсбук та ТікТок. Це Clever Cart.

Чому без сайту вам не обійтися

Якщо просто  – то тому, що на сайті господар – ви, а не Цукерберг, адмін ТікТоку з Китаю чи бездушний алгоритм. Що хочете – те ставите. Коли хочете – тоді змінюєте.

Саме сайт, а не сторінка в соцмережі дає змогу кожному, кому потрібен ваш товар, дізнатися УСЕ про вас, використовуючи зручну навігацію і маючи на своєму екрані ВИКЛЮЧНО ту інформацію, яку ви розмістили не сторінці – без банерів і сторонніх пропозицій.

Саме сайт робить вас конкурентоспроможними. Бо робить ваш бізнес солідним. ЧИ бачили ви успішних бізнесменів, бізнеси яких не мали власних сайтів? Ми – ні.

Саме сайт – це напрочуд ефективний інструмент для втілення маркетингових задач. Тут вам і розкриття теми статтями і блогами, тут вам і робота з пошуковиками, тут вам і сео-оптимізація, тут вам лідогенерація і т. п.

А тепер – знайомимося з Clevercart

Передусім зауважимо – це саме УКРАЇНСЬКИЙ продукт (що уже додає йому +100 бонусів, еге ж?)).

Його розробники запевняють: створити повноцінний сайт для продажу товарів з його допомогою можна буквально “за лічені хвилини”! Та ще й додають: сайт цей буле “простий та стильний”. І повноцінний: тобто дозволятиме і замовлення приймати, і оплату здійснювати, і покупців консультувати і так далі.

Розробники ставили перед собою мету зменшити одну з найбільших болей усіх українських підприємців, які продають товари через інтернет: як впоратися з валом замовлень, швидко опрацьовувати запити від покупців, й до того ж дати клієнтам зручний, інтуїтивно зрозумілий і приємний у користуванні сайт, аби ті могли успішно зробити вибір.  Clevercart генерує, по суті “сайти-вітрини”

Є у Clevercart і особлива місія: допомогти українському бізнесу у скрутні часи. Наші підприємці демонструють воістину чудеса креативності, наполегливості, системності у роботі і віри у перемогу. Вони в умовах війни, мобілізації, блекаутів і обстілів відкривають нові виробництва, розширюють географію своїх бізнесів, генерують свіжі і небанальні ідеї. І саме з допомогою   інструменту Clevercart вони можуть стати більш успішними і знайти вдячних та “неодноразових” клієнтів

У проекті інформують: за нетривалий час роботи платформи свої сайти на ній створили більше як три з половиною тисячі українських бізнесменів! Вони уже продають свої товари через Clevercart

Як відкрити свій сайт на Clevercart

Крок перший: додати у спеціальну форму довільний опис вашого магазину та логотип;

Крок другий: додайте товари – з фотографіями та описами;

Крок третій: вкажіть ті способи оплати, з якими готовий працювати ваш бізнес;

Крок четвертий:  вкажіть ті способи доставки замовлень, з якими готовий працювати ваш бізнес;

Кроч п’ятий: почніть торгувати!

Як це виглядає?

Як ми уже повідомляли, з платформою Clevercart працює уже більш, як 3,5 тис. українських підприємців. Ось лише деякі з них:

https://trandythreads.clevercart.pro – магазин  одягу “TrandyThreads”.

https://vijskovijmodnyk.clevercart.pro – магазин військової амуніції.

https://samsdriver.clevercart.pro – доставка їжі.

https://naleskejw.clevercart.pro – виробництво і продаж прикрас ручної роботи.

Що найцікавіше – базовий функціонал тут – абсолютно безкоштовний. Якщо є потреба розширити можливості – платформа просить оформити платний доступ.