Івано-Франківські лікарні, які приймають хворих із коронавірусом, переповнені. Люди лежать у коридорах.

Про це, як пише Укрінформ, в Івано-Франківську на оперативній нараді повідомила керівниця Управління охорони здоров’я міської ради Марія Бойко.

«І в першій міській клінічній лікарні, й у Центральній міській клінічній люди лежать у коридорах. Ми позабирали всі ліжка: старі і списані, зважаючи на ситуацію. Реально – лікарні заповнені», – зазначила Бойко.

За її словами, у ЦМКЛ заповненість ліжко-місць складає 92%. Нині там перебуває 331 пацієнт, з них 55 – у перинатальному центрі, де ще майже 40 ліжко-місць залишились у резерві. У міській клінічній лікарні №1 заповненість складає 115%.

«Це означає, що на ліжка, які призначались для пацієнтів з хірургічною і травматичною патологією, поклали хворих на коронавірус», – пояснила чиновниця.

Вона зазначила, що хворі продовжують надходити. За минулу добу до ЦМКЛ госпіталізували 49 пацієнтів, з яких двоє – у дуже важкому стані. Їх сатурація була на межі 31-38. У міську клінічну лікарню поступили 11 пацієнтів, у дитячу клінічну – 7 дітей. В усіх закладах реанімації заповнені.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Зеленський вакцинувався від коронавірусу