Обговорення  “Луцьких ринків” набирає обертів. Міська рада створила комунальне підприємство, яке нібито повинне об’єднати усі луцькі ринки та прибрати посередника між підприємцями й бюджетом – облспоживспілку. Однак, підприємці – проти. Кажуть, що це черговий корупційний монстр.

 

Крім того, депутати вже передбачили 500 тисяч гривень на статутний фонд організації, які лучани викладуть зі своїх кишень. Проте, самі містяни, як і підприємці та громадські активісти в один голос просять депутатів ліквідувати комунальне підприємство, та навіть, заявляють про маніпуляції з боку діючої влади.
Громадські активісти з центру урядування теж вважають проект утопічним та переконані, що створені “луцькі ринки” будуть черговим корупційним підприємством.
Представники влади проігнорували обговорення проблемного для міста питання, а експерти ЦРУ представили своє бачення реорганізації ринків. На їхню думку, аби уникнути маніпуляцій підприємцям потрібно створити кооператив, який буде належати тільки їм, а влада зі свого боку, повинна дати землю в дострокову оренду.