Луцька влада тисне на бізнес. Таку заяву зробили члени «Волинського центру розвитку урядування» Сергій Григоренко, Тарас Яковлев та Юрій Моклиця. Кажуть, відтоді, як до влади прийшли представники «УКРОПу», бізнесу їх політичних опонентів непереливки. Приміром, дісталось автозаводу «Богдан». Водночас на автозаводі запевняють, що російських двигунів вже рік, як не використовують.

У «Волинському ЦРУ» називають й інші приклади тиску на луцький бізнес. Зокрема торговому центру «ПортCity» не дозволили працювати цілодобово. Із облспоживспілкою розірвали договір в односторонньому порядку. У «Променя» відібрали парковку, а в бізнесмена Покровського – можливість збудувати «МакДональдс», рекламним агенціям підняли орендну плату за землю.

Натомість, переконують у Центрі розвитку урядування, луцька влада неабияк сприяє розвитку бізнесу політичних союзників. Так, фірми, які пов’язують з Ігорем Коломойським та Ігорем Палицею, отримали в оренду на 10 років стадіон “Авангард”, а також землю під спортивним клубом «Спортлайф» та заправками мережі АНП.