На Волині у селі Личани почнуть ремонтувати дорогу.

Про це на сторінці у Фейсбуці повідомляє голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко.

Дорога Олика-Метельне-Личани на Пітушків протяжністю 3,7 кілометра потребує ремонту вже десятки років. Місцеві мешканці на чолі з головою сільської ради Оленою Кашевською куди тільки не зверталися: і до районної влади, і до обласної ради, і до депутатів. Однак, лише після звернення до голови обласної адміністрації Олександра Савченка справа таки зрушила з місця.

“На 2019 рік ця дорога була включена в перелік. Міністерство інфраструктури України її погодило. І зараз подання знаходиться на розгляді бюджетному комітеті Верховної ради України. На неї ми передбачаємо 700 тисяч гривень. Також на залишках в нас є ще 600 тисяч, які були перехідними з минулого року. Ви лише маєте визначитися, який відрізок дороги потрібно ремонтувати першочергово”, – розповів заступник голови обласної державної адміністрації Валентин Цьось.

“Я розглядаю перспективу села в комплексі. Село – велике, хатинки чепурненькі, культурний та історичний потенціал є. Ця територія має шанс стати потужним туристичним центром області. Тому звісно, дорогу треба робити. В комплексі – це велика робота, яку ми всі разом маємо організувати. Бажання є, очі у вас горять, – будемо працювати”, – резюмував Олександр Ілліч.

Місцеві мешканці вражені тим, що голова обласної державної адміністрації приїхав особисто інспектувати стан дороги. Кажуть, посадовці високого рівня до них не заїжджали давно.

“Дякуємо Вам і усій Вашій команді за те, що ви пообіцяли – і приїхали. У нас великі плани. Ми щиро віримо, що з Вашою допомогою вони здійсняться. Пройде час – і приїдете до нас вже гарною, новою дорогою”, – подякувала Олександру Савченку місцева активістка.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят, дерево, небо, обувь, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят, дерево, обувь, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди стоят, дерево, небо, обувь и на улице

На данном изображении может находиться: дерево, автомобиль, небо, растение, на улице и природа