Німецька канцлерка Ангела Меркель заявила, що між соціал-демократами та її блоком з’явились суттєві розбіжності. Вони стосуються трудової сфери. Партія Мартіна Шульца хоче розширити закон, надаючи працівникам право на маневр між повним та неповним робочим днем у разі необхідності догляду за дітьми або літніми батьками. У християнському блоці висловили застереження, заявляючи, що такі заходи можуть дорого коштувати. Лідер демократів стверджує що не дозволить дедлайнам вплинути на політику, якої дотримують в партії. Згідно заяви усіх сторін, перемовини дійдуть логічного завершення до четвертого лютого. тоді політики перейдуть до процесу безпосереднього формування уряду. Вперше за багато років Німеччина залишається без кабінету міністрів вже чотири місяці.

Мінфін США ввів санкції проти прибічників ліванської терористичної групи Хезболла. Про це повідомляється на сайті установи.Серед шести осіб, проти яких введено персональні санкції,п’ять ліванців та один громадянин Іраку.  Сім компаній, що потрапили до списку, базуються в Сьєрра-Леоне, Ліберії, Лівані та Гані. “Хезболла” – воєнізована шиїтська організація та політична партія, яка виступає за створення в Лівані ісламської держави за зразком Ірану. Вона допомагала в Іраку шиїтським бойовикам у їхній війні проти ІДІЛ. Група також відправила тисячі своїх бійців до сусідньої Сирії, щоб підтримати сили президента країни Башара Асада.

У Польщі заявили що не вирубуватимуть Біловезьку пущу. Про це заявив Міністр навколишнього середовища Польщі Генрик Ковальчик після свого  візиту у заповідник.

За його словами, “немає доказів того, що після 20 листопада на території пущі вирубувалися дерева. Торік Суд ЄС виніс постанову про припинення вирубки дерев в Біловезькій пущі за винятком ситуацій загрози безпеці.

У Британії тепер перевірятимуть іноземних політиків-корупціонерів. Набрав чинності закон “Ордери на статки нез’ясованого походження”. Процедура притягнення до відповідальності діючих та екс-чиновників, зокрема з України, за придбання елітної нерухомості за “брудні” гроші спрощуються. Відтепер предметом розслідування може стати також джерела навчання дітей чи лікування на території Королівства. Дія закону поширюється і на пов’язаних з цими “політично значимими особами” людей – зокрема на родичів та помічників. Також з першого січня у Британії набрав чинності закон “Про кримінальні фінанси”, який значно полегшує правоохоронним структурам процес конфіскації майна, походження якого не пояснено.