Напередодні Нового року з дитиною варто обговорити її побажання з приводу подарунків і, в разі необхідності, пояснити, що дід Мороз не може виконати деякі її прохання.

Такі поради дала психолог Оксана Гомель в коментарі кореспонденту УНН.

“З дитиною треба говорити, пояснювати, що є певні фінансові можливості навіть у діда Мороза. І якщо ви не готові виконати побажання дитини, які вона викладе в листі до діда Морозу, то і не беріться за це. А взявшись, намагайтеся купити хоча б щось одне. Можна пояснити дитині, що дід Мороз один, а дітей багато, всім потрібно принести подарунки, тому багато подарунків просити для себе не можна, адже він “просто не встигне їх підготувати і розвезти всього за одну ніч”, – пояснила Гомель.

За її словами, батьки можуть дізнатися про побажання дитини і просто під час довірливої бесіди, не вдаючись до хитрощів з листами дідові Морозу, і самим зробити вибір того, що точно порадує дитину. При цьому психолог застерегла батьків від покупки в якості новорічного подарунка виключно “потрібних” речей.

“Дарувати дітям светри замість іграшок не можна. Дітям дарувати на свято практичні речі не можна – більшого розчарування ви не придумаєте. У дітей повинна бути казка, якщо ви її вже організовуєте”, – наголосила експерт.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Семирічний лучанин потрапить до Книги рекордів України