Виступи етногуртів, селфі із музикантами та запальні танці під сценою. Так у Луцьку завершився великодній етнофестиваль, який пройшов на на театральному майдані. Закривати дійство запросили два колективи – луцький рок-гурт “Мотанку” та київську “Даху-браху”. Лучани – розігріли публіку та зарядили людей своїм етно-драйвом. Виконали пісні з нового альбому, який писали в Німеччині. Тут – і хард-рок, і етно, і навіть елементи перформансу із язичницькими мотивами. Окрім традиційних українських інструментів використовували різні перкусії – джембе та окарини, а авторські тексти розбавляли уривки з народних пісень.
Вже після них на сцену вийшов головний гість – іменитий київський гурт “ДахаБраха”. За їх словами, востаннє у Луцьку виступали приблизно шість років тому, бо тепер більше гастролюють за кордоном, ніж в Україні. Але зізнались – луцька публіка здивувала душевністю та теплим прийомом.
Також фронтмент гурту запевнив, що у планах в них – влаштувати масштабний тур Україною і приїхати навіть у невеликі міста. Пообіцяли, що Луцьк постараються не оминути.