На прийдешніх вихідних синоптики обіцяють справжню літню спеку. Припече аж до 30. Тож багато хто потягнеться на пляжі та до прохолоди водойм. І якщо епідеміологи переймаються бактеріальним благополуччям лише двох волинських водойм – це Теремнівські ставки і річка Сапалаївка, то рятувальники попереджають про небезпеку практично на кожному водному плесі.

Як не піти з головою під воду – у сюжеті 12 каналу.

Центральний пляж у парку – єдине місце для купання в Луцьку, де на варті постійно є матроси-вартові. Стверджують: люди на воді часто легковажать. Днями вже порятували двох підлітків, що мало не пішли на дно.

“Серед молоді пішла зараз мода така – в одежі плавати. То ми робимо зауваження, одежа звичайно вона заважає і трошки незручно й важкувато, от ці випадки, що були,то діти просто плавали в одежі”, – розповідає рятувальник Олександр.

Рятувальники запевняють: вони завжди напоготові і мають усе необхідне спорядження. Але краще, аби воно не знадобилося.

Цього року на водоймах Волині облаштовано більше 30 рятувальних постів. Однак, місць, де волиняни купатимуться, значно більше.  Тому, рятувальники просять пам’ятати про головне – дотримання правил поводження на воді.

Купальний сезон ще не встиг розпочатися, а а Волині вже втопилося 12 людей, з них – двоє дітей. Статистика менша, як минулоріч, кажуть рятувальники, однак, це лише через те, що тепло припізнилося. І ще раз закликають волинян до обережності на водоймах.