Літо настало, а разом із ним – потреба в гарному відпочинку. Хороша погода відкриває чимало можливостей для дозвілля за містом.

А для того, щоб спростити вам життя, журналісти ІА “Конкурент” підібрали місця поблизу обласного центру, де можна посмажити шашлики.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Відкриті басейни біля Луцька: де та за скільки можна поплавати

Богушівка

Якщо ви шукаєте, де посмажити шашлики, – одне з чудових місць для відпочинку розташоване у селі Богушівка, що знаходиться за 7 кілометрів від Луцька – 15-20 хвилин автомобілем від траси Луцьк-Володимир-Волинський.

Мальовнича тиха місцина зі ставком. На території є дерев’яна баня – на першому поверсі знаходиться стіл на 20 людей, телевізор, музичний центр, туалет та душ. На другому поверсі є 2 кімнати з ліжком та меблями.

Також є чимало альтанок на великі та малі компанії. Є альтанки по 400, 500, 600, 700 та 1000 гривень (до 36 осіб).

Щодо замовлень звертайтеся за телефоном: 095-133-38-13.

Як доїхати: автомобілем у напрямку “Луцьк-Володимир-Волинський” або автобусом № 181 “Луцьк-Богушівка” з автостанції № 1.

Рекреаційний пункт “Пролісок” (Ківерці)

Доволі новий рекреаційний пункт “Пролісок”, що на території державного підприємства “Ківерцівське лісове господарство”, у 2016 році відчинив двері відвідувачам. База розташована на трасі Луцьк – Маневичі за кілометр від міста Ківерці, над самою дорогою – так, що не може лишитися непоміченим.

Поряд – чимала парковка. Всі будівлі – сучасні і добротні. Орендувати альтанку на компанію тут коштує: три години – 300 гривень. Півдня або цілий день – 500. У цю суму входять дрова та мангал.

Забронювати місце можна за телефоном: 097-379-50-37.

Як доїхати: автомобілем у напрямку Ківерців або маршрутками № 103 та № 107.

Озерце

Село Озерце розташоване у Ківерцівському районі. Тут діє зона відпочинку “Озерце”, де є декілька альтанок, поруч магазинчик, власна кухня, хоча варто взяти продукти з собою. Можна орендувати мангал, придбати дрова.

Вартість оренди альтанки коливається від розміру. Усі вони обладнані мангалами. Замовити можна за телефоном:050 978 10 99.
Літній відпочинок біля Луцька: де можна порибалити, посмажити шашлики і покупатись. ЛОКАЦІЇ

Як доїхати: автомобілем добиратися до Озерця краще через село Жидичин. Якщо хочете дістатися до місця відпочинку громадським транспортом, то в Озерце їздять маршрутки “Луцьк-Озерце” та “Луцьк-Клепачів”.

Боголюби

У селі Боголюби, що за 8 кілометрів від Луцька, є два ставка, які орендують приватні підприємці, тож знайти тут гарне місце для відпочинку не складе проблеми. Відпочинок з друзями вам тут гарантує зона відпочинку “Боголюби”. Тут можна придбати дрова й різноманітні напої. Серед інших розваг – волейбол, баскетбол, риболовля, катання на човні.

Ціни за оренду коливаються від 200 до 1000 гривень. Найдорожча альтанка вміщує 36 осіб та обладнана каміном і кондиціонером. Забронювати місце можна за телефоном: 095-380-79-79.

Сирники

У селі Сирники, що за 9 кілометрів від Луцька, можна орендувати альтанки на великі та маленькі компанії на базі відпочинку “У Руслана”, яким займається приватний підприємець Руслан Яблончук та його син Ігор.

Альтанки на вісім людей вартують 300 гривень. На 15-20 – 450 гривень. Утеплена альтанка: до 15 людей – 1000 гривень, від 15 до 40 – 1500 гривень.

Забронювати можна за телефоном 050 160 99 00.

Як доїхати: доїхати в Сирники можна із залізничного вокзалу маршрутками “Луцьк–Дубище”, “Луцьк–Рокині”.