У Луцьку фіксують найбільше порушень правил паркування на 20 вулицях та проспектах. 

Про це йшлося у п’ятницю, 21 лютого, під час комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту, – пише ІА “ВолиньPost”.

Начальниця відділу групи швидкого реагування муніципальної варти Юлія Гоголь нагадала, що із липня минулого року на базі департаменту працюють інспектори з паркування. Нині таких інспекторів 8.

Наразі розробили більше 20 маршрутів, де існують проблеми з паркуванням. Вони охоплюють близько 20 вулиць та проспектів Луцька. Найбільше порушень, що стосуються стоянки транспортних засобів у невідведеному для цього місці, виявили на Богдана Хмельницького, Волі, Глушець, Карпенка-Карого, Кравчука та Замковій.

На перехрестях та пішохідних зонах найбільше порушень паркування зафіксували на Богдана Хмельницького, Винниченка, Сенаторки Левчанівської, Єршова, Карбишева, Замковій, Волі.

На Волі, Богдана Хмельницького, Бандери, Винниченка, Кравчука, Єршова, Карбишева, Кравчука та Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки найбільше паркуються на газонах і тротуарах.

У другому півріччі 2019 року інспектори з паркування винесли 11 709 повідомлень про адмінправопорушення. На користь бюджету міста стягнули 1,9 мільйона гривень. Від початку 2020 року у бюджет порушники сплатили майже 500 тисяч гривень.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Частина Луцька залишилася без води через аварію