Щорічні збори до школи – справа недешева і енергозатратна. Батькам доводиться обійти ринки і десятки магазинів. Хтось шукає дешевше, а хтось – оригінальніше, щоб було не таке, як в однокласників. У Луцьку все це можна купити в одному магазині – у самісінькому центрі міста. На вулиці Кривий Вал крамниця пропонує школярам канцтовари на будь-який смак, а батькам – на будь-яку ціну.

Ми розуміємо, що в кожної сім’ї є свій бюджет. Цього року, наприклад, дуже якісні рюкзаки вже починалися вартістю від 1200 гривень. Якщо брати більш дешеві торгові марки, то можна придбати, в принципі, ранець за 300 гривень”, – розповідає керуючий магазином “Офіс центр” Олег Кобилинський.

Аби покупці не губилися поміж рядами магазину канцтоварів, а побажання кожного були почутими – тут працюють продавці-консультанти. Запевняють, що можуть допомогти зібрати як бюджетний ранець школяра, так і дорожчий. Асортимент магазину – дозволяє.

“У нас зараз ще діє акція: у суботу та неділя скупляєтесь на суму 100 гривень, одразу отримуєте знижку 10%. Дуже вигідно. І так само майже на всі канцтовари в нас теж діють знижки – гуртом дешевше”, – розповідає продавчиня-консультантка Анастасія

Допомагають покупцям і такими собі шпаргалками. Адміністрація “Офіс центру” розробила перелік того, що обов’язково треба придбати до школи.

В “Офіс центрі” на Кривому Валу в Луцьку ранців – декілька десятків. І з ортопедичними спинками, і з різноманітними малюнками, і з оригінальними кишенями. Тут продають ранці з Італії, Чехії, Великобританії, Польщі та Китаю. Є і дизайнерські, як ось цей – із колекції Андре Тана.

Повноцінно зібрати дитину до школи, каже керівник магазину канцелярії, цьогоріч коштуватиме батькам до трьох тисяч гривень. У “Офіс центрі” на Кривому Валу за потреби можуть допомогти вкластися і в меншу суму. Крім того, запевняють, на сезон зборів до школи ціни тут не піднімають, навпаки роблять всілякі акції.

Загалом в Луцьку працюють два “Офіс-центри”. Один із них на вулиці Кривий Вал, 31, а інший на Ковельській, 22.

Детальніше про асортимент і ціни магазинів – читайте на їхньому сайті: https://office-centre.com.ua/, а також на їхній фейсбук-сторінці: https://office-centre.com.ua/.