Далеко не всі українські артисти нового покоління можуть собі дозволити виступати в Палаці Україна. Та Pianoбой є особливим виконавцем, який заслужив свою славу та популярність. В нього дуже душевні концерти, які вражають своєю атмосферою. Його музика подобається усім поколінням.

Дмитро Шуров не стоїть на місці, постійно змінюється. Він створює нову музику, нові пісні, а також не визнає рамок та законів в творчості. Кожен з його команди грає на декількох інструментах, може виконувати різноманітні завдання. Також Pianoбой славиться своїми балетними номерами. Щоразу він дивує: то зачаровує музикою, то приваблює танцем.  Хіти виконавця завжди серед найпопулярніших на радіо та телеканалах.

Артист написав музику для багатьох відомих українських серіалів. Шуров ніколи не зупиняється, бо вважає, що постійно має творити, мінятись і змінювати світ навколо себе.

Pianoбой завжди хоче досягнути ідеалу. Бо, як каже артист, для польоту в небо потрібно дуже багато зусиль. Без цього нічого не вийде, але немає нічого кращого, ніж відчуття польоту. Бо без натхнення немає сенсу життя, немає творчості. В піснях Pianoбоя часто йдеться про кохання, свободу вибору, подолання перешкод. Такі мотиви сподобаються кожному, тому він і має таку велику підтримку публіки. Тисячі фанатів чекають його концертів.

В його виконанні оживає та набуває сенсу класика, також Pianoбой порадує фанатів новими композиціями власного авторства. Його талант дійсно вартий виступу в Палаці Україна. Це дійство треба побачити, а ще краще послухати та пропустити через фібри своєї душі. Долучайтеся до прекрасного.

Довідково: У 2017 році Дмитро Шуров став суддею проекту Х-фактор 8 сезон на телеканалі СТБ і разом зі своїм підопічним Мішею Панчишиним здобув перемогу в шоу. Після чого став зоряним суддею в 9 сезоні. У минулому – піаніст груп Океан Ельзи (з 2001 по 2004) і Esthetic Education (з 2004 по 2008), в 2006-2009 роках був піаністом в групі Земфіри.

Де придбати квитки на концерт Pianoбой?

Найкраще –  на сайті ticketsbox.com онлайн. Є шанс купити квитки на концерті і за посиланням – https://pianobo.ticketsbox.com. Цей сервіс – один з найнадійніших в Україні. Зробити замовлення буде неважко. На Тікетсбоксі завжди є розклад концертів на місяці вперед. Тому без проблем можна встигнути дізнатись останні новини щодо туру улюбленого артиста чи гурту.  Концерти Pianoбой будуть незабаром, ви зможете уточнити дату та час виступу самостійно.