Луцький екскурсовод і актор Дмитро Безвербний вважає будинок архітектора Миколи Голованя справжньою родзинкою, адже чимало туристів, каже, їдуть до обласного центру саме для того, щоб побачити цей туристичний об’єкт.

Про це він сказав у програмі «По дорозі» на 12 каналі 21 грудня.

«Нам пощастило, що така людина (архітектор Микола Головань, – ред.) є у нашому місті. Кожен по-різному до нього ставиться: комусь він подобається, комусь – ні. Утім, будинок Голованя – це друге місце, яке після замку хочуть побачити туристи. Дехто навіть каже, що це красивіше, ніж замок», – розповів екскурсовод.

«У мене були туристи з Німеччини та Іспанії. То були різні групи, але історії схожі. Вони вперше побачили на фотографії Луцьк, а саме – будинок Голованя. Вони були у Києві, мали трошки вільного часу і тільки тому до Луцька приїхали, щоб на власні очі його побачити. Вони казали: ви, напевно, до кінця ще не цінуєте його внесок, це титанічна робота», – зазначив Дмитро Безвербний.

Він і сам вважає Миколу Голованя непересічною людиною.

«Наші туристи часто приходять сюди ще і тому, що є можливість з ним (Миколою Голованем, – ред.) поспілкуватися. Він, якщо здоров’я дозволяє, виходить до людей і спілкується з ними. І для людей це можливість доторкнутися до душі Старого міста. Бо він – це однозначно душа Старого міста. Для  мене – це точно», – зазначив екскурсовод.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Актор Дмитро Безвербний розповів, чому йде з «ГаРмИдЕру». ВІДЕО