БК “Інвестор” влаштував чергове свято для жителів своїх комплексів, потенційних клієнтів і усіх лучан! Традиційне свято добросусідства набуло нових масштабів. Цього разу “День сусіда” влаштували на території ЖК “Супернова”.

“Колись один раз ми захотіли якось святково закінчити будівництво одного будинку, видати людям ключі, подарунки подарувати. І настільки вдало цей захід пройшов, що він затягнувся майже до ранку і провели його ще раз, потім ще раз і сьогодні це вже традиція. Кожен раз, кожного року на кожному об’єкті ми проводимо День сусіда”, – розповідає директор компанії “Інвестор” Андрій Разумовський.

Такі драйвові вечірки – хороша нагода для мешканців будинків познайомитися ближче та краще пізнати своїх сусідів. Цьому сприяла й тепла та невимушена святкова атмосфера. Зокрема, територію житлового комплексу розділили на кілька зон. Так як більшість сімей уже мають діток, для них тут основна частина розваг. На одній із локацій з юними гостями постійно бавилися аніматори. Також дітки могли взяти участь у майстер-класі з прикрашання бельгійських вафель чи виготовлення льодяників від кондитерської студії. А ще – підтягнути англійську в розмовному клубі чи причепуритися у кріслі барбера.

Також для “добрих сусідів” підготували чимало сюрпризів як від компанії “Інвестор”, так і партнерів заходу. Гості не приховували здивування від таких масштабів свята. Кажуть вкотре переконуються, що недарма обрали оселю саме від компанії “Інвестор”.

Навіть ті, хто ще не мають оселі в одному із житлових комплексів компанії кажуть: таке відношення до клієнтів приємно дивує, тож вже задумуються над покупкою новенької квартири.

А купувати буде що! Очільник компанії Андрій Разумовський поділився з гостями свята приємною звісткою. “Інвестор” отримав дозвіл на будівництво нової черги житлового комплексу “Супернова”. Тож вже невдовзі з вами ділитимуться новинами про хід зведення житла, ціни та іншою корисною інформацією.

Родзинкою вечора став виступ хедлайнерів. Вибуховими композиціями гостей запалював відомий український інді-поп гурт – KADNAY.