Цуманська громада святкує День народження. Яскравий концерт від місцевих артистів, творчі майстер-класи, розваги для всіх поколінь і смаколики від господинь. На дійстві людям було чим зайнятись.

Два роки тому дев’ять населених пунктів із центром у Цумані утворили об’єднану громаду. За цей час досягти вдалось чимало. І головний рушій усьому – люди, які тут проживають.

Цьогорічний бюджет громади складає 84 мільйони гривень. Більшість грошей витрачають на утримання освітніх, культурних, лікувальних закладів.

Робота, кажуть, ведеться у всіх напрямках. Ремонтують школи й дитсадки, облаштувують майданчики, відновлюють транспорт, будують дороги.

Тож такого свята варті. Тим більше, його організували самі жителі. Принесли свої вироби місцеві рукодільники, страви господині.

На святі громади були й почесні гості. Народна депутатка Ірина Констанкевич рада приїздити в Цумань, адже бачить тут прогрес.

Вдалому святкуванню сприяло і бабине літо. А настрій жителям не переставали створювати місцеві артисти.

 

Цуманська об’єднана територіальна громада відзначила два роки свого існування. Святкували з піснями, виступами місцевих артистів і ярмаркою, яку організували цуманські господині. Дійству сприяла і хороша погода – бабине літо. Більше інформації в наступному сюжеті.