Нардеп від Луцька Ігор Палиця  наголосив, що депутатська група “За майбутнє” не голосуватиме за закон про ринок землі в нинішньому вигляді.  

Як зазначив нардеп, парламент переходить до розгляду важливого і важкого питання: для когось, щоб допродати Україну, а для когось, щоб захистити її, – пише ІА Волинські Новини.

“В кожної фракції, депутата, групи вже є сформована своя думка з приводу цього питання і голосування. І з приводу того, чи може хоч хтось в Україні без референдуму обговорювати це питання”, – заявив нардеп.

Він зауважив, що ні він, ні депутатська група “За майбутнє” не будуть голосувати за цей законопроект. І навіть якщо руками інших депутатів його приймуть, то група докладе всіх зусиль голосуючи за поправки, щоб покращити його.

“На нас сьогодні буде дивитися вся країна. Ми можемо мати кожен свою думку, але ми не маємо права влаштовувати тут штовханину. Давайте працювати над цим законом в рамках регламенту, як сказав спікер. Давайте припинимо штовханину, бо вона може завершитись не так, як планує собі одна чи інша сторона. Давайте будемо прикладом для народу України в толерантності і повазі одне до одного. Ми будуємо Україну майбутнього для наших дітей!” – резюмував Ігор Палиця.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Раді – штовханина через законопроєкт про ринок землі