31 липня під час пленарного засідання депутати міської міської ради розглянули пропозиції щодо перейменування міста Володимир-Волинський. Депутати не проголосували за проєкти про перейменування міста.

Один із таких проєктів подав начальник відділу культури і туризму виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Роман Віслобоков, – пише пресслужба міської ради.

Автор проєкту поставив акцент на тому, що на даний час істориками не віднайдено жодного юридичного документу, за яким місто Володимир-Волинський отримало до своєї назви приставку “Волинський”.

Були проведені дослідження у Центральному державному історичному архіві міста Київ, у державному архіві Волинської області, де зберігаються документи Володимирського міського магістрату Володимирського городничого правління м. Володимира за 1794-1806 рр, однак на цей час не знайдено жодного документу, в якому говорилося б про перейменування чи зміну назви міста “Володимира”.

Автор проєкту вважає, що сьогодні немає потреби вказувати назві міста те, що воно є у складі Волинської області, адже на території України немає інших міст, які носять назву Володимир.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Перейменування Володимира-Волинського: що дасть жителям міста повернення його історичної назви