Тривають дискусії щодо впровадження ринку землі. Зокрема й на Волині. Раніше уряд подав на розгляд парламенту законопроект, який має запустити продаж землі сільськогосподарського призначення в Україні. В результаті такої реформи, як вважають її автори,  аграрна галузь розвиватиметься, інвестиції зростуть, зросте й вартість самих угідь, оскільки договори купівлі-продажу вийдуть із тіні. Утім аграрії – проти. Вони вважають, це призведе до банкрутства фермерських господарств. Особливо, якщо доступ до ринку отримають іноземці. Народний депутат Ігор Палиця каже, такого не допустить.

Такої ж думки і нардеп В’ячеслав Рубльов.

Народна обраниця Ірина Констанкевич каже, що за кордоном землю захищає держава, натомість українську землю хочуть віддати. Тож її депутатська група буде надалі підтримувати аграріїв.

Ігор Гузь вважає, якщо відкладати закон, то потрібно чітко знати, що робити далі. Адже нині пропонують ввести мораторій на продаж земель на три роки та за цей час напрацювати зміни до законопроекту.

Аграріїв підтримують і керівники області. Ірина Вахович – голова облради переконана, Україна не готова до цієї реформи.

Закон про ринок землі викликав обурення в українських аграріїв. Не виняток і волинські господарі. Вони висловили свою позицію щодо впровадження змін. У Волиньраді зібрали круглий стіл, аби обговорити це питання з народними обранцями і керівництвом області.