Держсекретар США Рекс Тіллерсон завив, що його країна готова до переговорів з Північною Кореєю в будь-який час, проте без додаткових умов. На думку очільника зовнішньополітичного відомства Сполучених Штатів Америки, Пхеньян повинен проявити готовність до зміни курсу в ядерній та ракетній програмі. Про це він сказав під час політичного форуму Атлантичної ради у Вашингтоні.
«Ми готові говорити будь-коли, як тільки Північна Корея вирішить зустрітись. Ми готові провести першу зустріч без будь-яких умов. Давайте просто зустрінемось. Якщо хочете ми можемо поговорити про погоду. Ми можемо розмовляти про погоду за круглим чи квадратним столом» − заявив держсекретар.

Виступаючи, Тіллерсон також зазначив, що США готові відповісти на будь-яку загрозу з боку Північної Кореї. За його словами, збройні сили США отримали наказ тримати напоготові всі наявні засоби на випадок подібного розвитку подій.

«Одна умова все ж може виникнути − зупинка ядерних випробувань. Ми не хочемо, щоб посеред переговорів вони знову запустили балістичну ракету. Я думаю, вони самі чудово розуміють, що якщо ми все ж вирішимо сісти за стіл переговорів, то повинні дотримуватись режиму тиші на той час».

Державний секретар також зазначив, що Вашингтон має план на випадок, якщо дипломатичні методи не спрацюють.