Відкритий діалог. У центрі обслуговування клієнтів Акціонерного товариства “Волиньгаз” відбулась зустріч користувачів з керівництвом. Це, кажуть в компанії, чудова можливість для волинян запитати про все, що їх турбує й отримати відповіді. А це й питання про лічильники, тарифи, вирішення індивідуальних ситуацій.

Прийшли за допомогою мешканці одного з луцьких гуртожитків. Там сім’ї проживають вже по двадцять років. Кажуть, через користування спільною кухнею виникли проблеми з лічильниками.

Регіональна газова компанія намагається змінювати газовий ринок і тим самим робити його зручним для клієнтів. Нині для того щоб подати показники, оплатити послуги – не потрібно стояти в довжелезній черзі. “Волиньгаз” пропонує своїм клієнтам кілька електронних сервісів, де можна все зробити швидко й при цьому нікуди не ходити. Зокрема, це особистий кабінет на сайті, додаток 104 Мобайл, смс-повідомлення чи Viber.

Центри обслуговування клієнтів “Волиньгазу” вже діють у п’яти волинських містах. Це Луцьк, Володимир-Волинський, Ковель, Камінь-Каширський і Ратне. Невдовзі планують відкрити ще два: у Горохові та Ківерцях.