Dina Demir девʼять років проживає у Туреччині, але ніколи не забуває про своє коріння. Її мета – популяризація української пісні за кордоном.

У свої 32 Діна встигла чотири рази розпочати своє життя з чистого аркуша – в новій країні чи у новому місті. Народилася в Литві, у місті Вісагінас. Коли Діні було 10 років, із сім’єю переїхала до України – в Нетішин, що на Хмельниччині. У 18 років вступила до НАКККіМ, що в Києво-Печерській лаврі, на менеджера зовнішньо-культурної діяльності.

Але з дитинства мріяла стати співачкою. Тому увесь вільний від навчання час Діна ходила по музичних кастингах.

Багато працювала над собою. За пів року влаштувалася вокалісткою в караоке, схудла на 15 кг, перефарбувалася у блондинку і на одному з безкінечних прослуховувань їй таки усміхнулася доля. Діну запросили солісткою у музичну групу. Багато гастролювала, знімалася у програмах, записала диск та відзнялася у кліпі.

У травні 2022 року Діна Демір на одній із турецьких студій звукозапису, записала свою першу власну пісню для підтримки бойового духу українського народу. «Вставай, Україно!» лунає на багатьох українських радіостанціях. Пісню можна завантажити на усіх відомих музичних платформах. Роялті від завантаження йде на підтримку ЗСУ та українцям, які постраждали під час війни з Росією.

У жовтні 2022-го презентувала свою другу пісню «Сестрі», яку присвятила своїй рідній сестрі Аліні та усім сестрам, яких розлучила війна. За короткий проміжок часу пісня стала справжнім гімном усіх українських сестер.

У серпні 2023 року випустила свою третю авторську пісню «Пірнаю». Ця композиція про вирій справжніх почуттів та емоцій, які відчуває кожна людина, яка тільки починає закохуватися. Пісня зайняла високі позиції у багатьох чартах Spotify.

Зараз Dina Demir працює над створенням нових пісень. Наприкінці 2024 року планує випустити у світ свій перший музичний альбом.

Стежити за творчістю співачки можна тут:

https://www.instagram.com/_dinademir_/?igshid=MzRlODBiNWFlZA%3D%3D

https://www.tiktok.com/@_dinademir_?_t=8fsXDlFDqS5&_r=1

https://www.youtube.com/channel/UCeVQIGaPzJcoh6Q5kdMnujQ