Останні декілька років волонтерство набирає великої популярності в українських містах. Луцьк не є винятком. В рамках волонтерського проекту “Чужих дітей не буває” минулого тижня розпочався збір коштів для дітей з притулку у Рожищі.

Кошти акумулюють на концертах вокально-музичного конкурсу “Weplus Music Awards” уже вісім сезонів поспіль. Координатор проекту- Іванна Терещук вважає, що благодійність на таких заходах повинна бути, адже це мотивує людей допомагати іншим.

Із зібраних грошей дітям щосуботи купують солодкі подарунки та засоби гігієни, рідше фінансують походи у луцький зоопарк або на концерти. Зараз у Рожищенському притулку мешкають двадцять чотири дитини. Вихователі стверджують, що таким дітям дуже важливо бачити, що вони не лишилися самі, що їм допоможуть.

Юлія Макарчук, вже декілька років допомагає притулку, та розповідає, що вихованцям цього закладу найчастіше не вистачає підтримки. Тому стверджує, що волонтерська робота не закінчується збором коштів. Це особиста допомога не тільки матеріальна але й моральна.

Волонтерство – це справа до якої може долучитися кожен, та зробити значний внесок в чиєсь життя.