У Луцьку відбулося офіційне відкриття реабілітаційного центру для волинських атовців.

Про це повідомляє у фейсбуці перший заступник міського голови Григорій Неопад.

Посадовець запевняє, що заклад із посиленим напрямком психологічної та фізичної реабілітації є одним із перших в Україні такого типу.

“Тут будуть проходити реабілітацію люди, які боронили нашу державу, віддавали самих себе для захисту країни. Зроблено все можливе для того, аби центр працював на найвищому рівні, маємо дуже потужний результат. У центрі є все необхідне для надання високоякісних послуг, водолікування, басейн, ванни, душ Шарко, сауна, спортивна зала, соляна кімната, кімнати для індивідуальної та групової роботи з психологом, усе обладнано на найвищому рівні. У центрі є також прямий перехід в лікарню, що дуже зручно для пацієнтів.

На жаль, травмованих війною людей в нашій країні стає все більше. І ми повинні зробити все можливе, щоб допомогти їм повернутися до повноцінного життя. Бо після пережитого на війні реабілітація – це необхідність.

Будівельні роботи порадували вдалим результатом, використано високоякісні матеріали, наразі в центрі все готово для потужної та ефективної роботи. Без сумніву, відкриття такого реабілітаційного центру – визначна подія для Луцька і Волині. Щира подяка усім, хто доклав зусиль для реалізації цього масштабного проект”, – йдеться у дописі.