Домедична допомога на практиці. У Вараші слухачі навчального курсу з опанування першої медичної допомоги мають змогу тренуватися на новому медичному манекені. Що у ньому особливого та які навички можна опанувати – у сюжеті.

Відтепер слухачі навчального курсу з опанування першої медичної допомоги мають змогу тренуватися на новому медичному манекені. Його для міського осередку громадського об’єднання «Рівне-Такмед», що займається волонтерською діяльністю, передав голова профспілкової організації Рівненської АЕС Іван Мельник.

За допомогою навчального манекена слухачі курсу опановують навички серцево-легеневої реанімації. Він укомплектований датчиками контролю, завдяки яким можна стежити, наскільки ефективно учень проводить реанімаційні дії, а відтак відразу виправляти помилки, каже працівник РАЕС, інструктор осередку громадського об’єднання «Рівне-Такмед» Ігор Поймінов.

Як правильно робити серцево-легеневу реанімацію, слухачі курсу опановують на практиці. Такі навички безцінні в умовах, коли треба надавати першу медичну допомогу. Особливо це актуально зараз, коли у країні війна.

«В нас теорію знають всі. А як доходить до практики – на практиці воно, на жаль, не так усе. І якраз наш курс – це саме практичні навички, відпрацювання от на таких манекенах», – розповів Ігор Поймінов.