Для Міжнародного аеропорту “Рівне” шукають інвесторів.

Про це написав на своїй сторінці у фейсбуці написав голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль.

“Шукаємо інвесторів для Міжнародного аеропорту “Рівне”. У цьому нам допомагатиме Агенція державно-приватного партнерства при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України” – йдеться у дописі.

29 листопада Рівненська ОДА підписала з ними відповідний меморандум.

Рівне та Вінниця – перші міста в підготовці державно-приватного партнерства по аеропортах. Завдяки цьому меморандуму, до підготовки інвестиційних проектів рівненського летовища будуть залучені міжнародні консультанти та кращі спеціалісти.

Міжнародний аеропорт “Рівне” стане основою дорожньо-транспортного хабу Рівненщини.

“Вже сьогодні є запит на регулярні рейси в польські міста Вроцлав та Варшаву, а також на польоти до Одеси. До нас готові зайти декілька авіаперевізників, якщо приведемо летовище до необхідних технічних вимог. Для цього й потрібні інвестиції”, – зазначив Віталій Коваль.

Довідково: 

Аеропорт “Рівне” починає свою історію з 1944 року.

В 1978 році було з закінчено реконструкцію аеропорту, введено в дію новий аеровокзальний комплекс та штучна ЗПС.

У 1992 році аеропорт отримав, а в 2005 році підтвердив статус міжнародного.

На даний момент в аеропорту Рівне знаходиться постійно діючий прикордонний пункт пропуску та митний пост для забезпечення міжнародних польотів.

Аеропорт Рівне розташований на 8 км на південний захід від м.Рівне, має вигідне географічне розташування на заході України і знаходиться на перехресті шляхів із Заходу на Схід і з Півночі на Південь, знаходячись в безпосередній близькості до транспортної розв’язки Київ – Варшава – Чоп, та залізничного вузла Здолбунів.

Аеропорт має аеровокзал де здійснюється реєстрація і підготовка, як до польотів в межах України так і для міжнародний рейсів.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: “Укрзалізниця” призначила додатковий потяг Київ-Ковель