На Волині можуть з’явитись спортивні споруди зі штучними льодовими майданчиками.

Таку можливість обговорили у ході робочої зустрічі голова обласної ради Ірина Вахович та президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін, який родом з Волині. Про це повідомили на сайті Волинської облради.

Анатолій Брезвін розповів, що наша область має славні хокейні традиції, адже  ще до початку Другої світової війни поряд з регіональними чемпіонатами Буковини та Галичини проводила також хокейна першість Волині.

На його переконання, сталий розвиток хокею в регіоні сьогодні  стримує відсутність достатньої кількості спортивних споруд зі штучними льодовими майданчиками.

“Негативно на ситуацію впливає і те, що вже тривалий час переважна більшість видатків щодо утримання команд юних хокеїстів здійснюється за кошти батьків, а не фінансується із місцевих бюджетів”, – наголосив Анатолій Брезвін.

Нагадаємо, з метою створення умов для забезпечення популяризації олімпійських зимових видів спорту та залучення молоді до активного заняття спортом, у 2009 році обласною радою була затверджена соціальна програма „Хокей Волині” на 2010 – 2013 роки. Цей документ також передбачав зведення сучасних льодових арен на теренах області.

У профільному управлінні ОДА планують розробити нову програму за аналогією попередньої вже у наступному 2021 році.

“Я думаю, що в наступному році нам вдасться знайти можливість виділення фінансування на реалізацію цієї програми”, – зауважила  голова облради Ірина Вахович.

Анатолій Брезвін своєю чергою пропонує розглянути можливість будівництва спортивних споруд зі штучними льодовими майданчиками у містах Луцьку та Ковелі. Із керівництвом цих міст теж будуть проводитись перемовини.

Голова обласної ради Ірина Вахович висловила переконання, що зводити льодові арени варто на базі вишів, адже це світова практика, що посприяє розвитку інфраструктури осередку студентського руху.

” Я пропоную, щоб в обласному центрі Волині – це був Луцький національний технічний університет, через те, що приміщення вишу розташовується далеко від центру міста та на великій відстані від нині діючої у Луцьку льодової арени “Снігова королева”, – резюмувала вона.