Волинські синоптики очікують на погіршення погодних умов на території області та попереджають людей про хуртовини та морози.

Про це пише ІА Волинські Новини.

Як повідомила черговий синоптик, на 11 лютого прогнозують значні опади у вигляді снігу, хуртовини, погіршення видимості до 500-1000 метрів, а також посилення вітру до 15-20 м\с. На дорогах – ожеледиця та снігові замети.

Нічна температура повітря завтра становитиме 6-11º морозу. Денна – 2-7º нижче нуля за Цельсієм.

Ще більше зниження температури на Волині очікують у п’ятницю, 12 лютого. Цього дня синоптики також передбачають значний сніг, хуртовини та посилення вітру. Нічна температура на території області становитиме 12-17º морозу, денна – 11-16º нижче нуля.

У суботу, 13 лютого, кількість опадів дещо зменшиться. Висота ртутного стовпчика термометра сягне позначки -14º уночі, та близько -8º вдень.

У День всіх закоханих, 14 лютого, вночі випаде невеликий сніг. Вдень – без істотних опадів. Нічна температура повітря становитиме близько 12º нижче нуля. Денна буде близько 8º морозу.

У понеділок, 15 лютого, волинські синоптики прогнозують значне посилення морозів. Причина цьому – вторгнення холодного арктичного повітря. Прогнозована температура повітря на території області – місцями до -25º. Таким же буде показник термометра й 16 лютого. Варто додати, що 15 та 16 лютого опадів не очікують.

Волинські синоптики наголошують, що прогнози погоди на тривалі терміни – попередні і їх ще будуть уточнювати.