У Луцьку до кінця року обіцяють облаштувати «розумні» зупинки і табло.

Про це йшлося у вівторок, 13 жовтня, під час оперативної наради у Луцькраді, – пише ІА ВолиньPost.

Начальник управління міжнародного співробітництва та проєктної діяльності Вікторія Гомонець розповіла, що місто виграло грант на 6,5 мільйона гривень на використання екологічних і розумних технологій в транспортній галузі. За її словами, станом на сьогодні вже провели необхідні тендерні процедури.

Так, підрядник має поставити 9 зупинок (5 великих і 4 малих) на 3,6 мільйона гривень. Друга проведена закупівля – встановлення «розумних» екранів, де відображатиметься інформація про рух громадського транспорту.

«Згідно з документами, 15 листопада – дата надання послуг. Однак, остання закупівля затягнулася і, можливо, дата зміниться. Але завершення проєкту буде до кінця 2020 року», – наголосила посадовиця.

Нагадаємо, зупинки матимуть скляні стіни із захисною прозорою бронеплівкою, дерев’яні лавки, електронні табло для відображення часу прибуття громадського транспорту, табло типу «Сітілайт» з інформаційною двосторонньою панеллю, панель USB-роз’ємів для зарядки гаджетів, табло-вказівник, комплект сміттєвих урн для роздільного збору сміття (пластик/метал, скло та інше), комплект відеоспостереження, внутрішнє освітлення тощо.

Зупинки облаштують біля РЦ «Промінь» (дві зупинки), а також на зупинках громадського транспорту «Департамент соціальної політики», «Медколедж», «Драмтеатр», «ЦУМ», «Київський майдан», «Школа №5» та «Вулиця Електроапаратна».