У Ковель прибули майже 500 біженців, аби згодом відправитися у безпечніше місце. Серед них – і студенти-іноземці. Усім за потреби надавали меддопомогу і відправляли до Польщі. Були й такі, хто залишався у місті залізничників.

«Перший раз до нас приїхали біженці із Кривого Рога і Києва. Також були біженці зі східних територій. Було 368 студентів-індусів, арабів, пакистанців, які навчалися у вишах України. Їх організовано евакуювали. Коли вони прибули до нас вночі – у нас підготовлені заклади освіти, 8 шкіл, у яких обладнані спальні місця, налагоджене харчування, мінімальний побут, де люди можуть помитися, відпочити», – розповіла директорка центру професійного розвитку педагогічних працівників Світлана Верчук.

«Ми приїхали у Ковель, тут ми отримали хорошу їжу, у нас бус сніданок, вечеря, мали всі необхідні умови. Я хочу подякувати від щирого серця за теплий прийом. Коли ситуація у вашій країні нормалізується, ми обов’язково повернемося, щоб побачити Ковель знову і подякувати. Утім – уже з подарунками», – каже розповів один із біженців-іноземців.

Усім за потреби надавали меддопомогу і відправляли до Польщі.

«У нас є перевізники, які безкоштовно везуть їх у Люблін. Волонтери везли, два автобуси дала наша міська рада, і ми їх відправили вчора у безпечне місце. Хто хоче залишатися – залишаються, ми забезпечуємо їх житлом, харчуванням, турботою. Такі теж є», – зазначила Світлана Верчук.

Усі до одного кажуть, що їдуть далі з Україною в серці. У знак подяки ковельчанам на шкільних дошках лишали приємні написи.