Ліки і медичне устакування – це те, чого зараз найбільше потребують у гарячих точках України. Шеститонна карета швидкої з усім необхідним уже прибула на Волинь і в повному складі сьогодні поїхала за межі області.

Хірургічний одяг, ліки, речі для дітей, продукти харчування і медичне устаткування. Усім цим набита карета швидкої допомоги, що приїхала до Луцька із Німеччини.

6-тонну гуманітарну допомогу від німецьких волонтерів отримали волинські лісівники. Усе це тут лише сортують, далі – відправляють у «гарячі» точки. На схід вирушить і сама карета швидкої.

«Відправляємо в різні регіони, які потребують. Це і схід, і Центральна Україна, тобто там, де ведуться бойові дії, звідки надходять запити, що їм потрібна негайна допомога», – каже головна спеціалістка-аудиторка Тетяна Сахник.

Усі працівники лісового господарства нині разом зі своїми основними обов’язками волонтерять.

«У нас кожен день відбуваються наради з рештою управлінь, і ми чуємо, що відбувається там. На даний час в нас більш-менш спокійно. І ми маємо можливість допомагати. Допомагаємо, чим можемо», – розповіла головна спеціалістка відділу бухгалтерського обліку і звітності Юлія Демчук.

Листи з потребами для гарячих точок лісівники надсилали десяткам організацій за кордоном. Чимало готові допомогти тим, чим можуть. Але ця громадська організація із Німеччини, з якою до війни зовсім не співпрацювали, вже вдруге надсилає чималий вантаж із усім необхідним.

«Вони відгукнулися на наш запит про те, коли ми написали величезні-величезні списки потреб, тих гострих потреб, які виникли в нашій новій реальності і з самого початку війни і стали дефіцитними. Надзвичайно оперативно: 2-3 дні, як вони зібрали всю ту допомогу, яку ми просили», – повідомила речниця ВОУЛМГ Світлана Думська.

До слова, на Волині не залишиться нічого. Адже область щодня приймає тонни гуманітарної допомоги, тож гострої потреби в ній немає. Тоді як на сході України – ситуація критична. Чи не найбільше там потребують саме ліків і медичного устаткування.