Замовленого пів року чекають. Лучанка Зоя Литвин скаржиться на місцевого підприємця. Мовляв давно замовила п’ять пластикових вікон та балконну раму.

Протягом цього періоду я навідувалася, зверталася до цього підприємця. До речі, його звати Сергій Навроцький. Але ніяких дій по установці вікон так і не було, – каже пані Зоя.

Лучанка втомилася слухати обіцянки підприємця й звернулася до правоохоронців.

На цього підприємця рік тому вже скаржилися лучани. Тоді знімальна група 12 каналу”завітала до офісу, проте бізнесмена на місці не було.

Офіс-менеджерка набрала шефа, й він пообіцяв прокоментувати ситуацію за два дні. Проте на обіцяну зустріч він не з’явився.

Ми завітали до нового офісу фірми “Кінг-пласт”, щоправда, тут не застали ні підприємця, ні офіс-менеджера. Сусіди не на камеру кажуть, що там нікого не чули вже з місяць.  Десь приблизно стільки часу минуло від того дня, як скаржники звернулися до правоохоронців.

Проблемою для пані Зої є й те, що документи підписані лише однією стороною.

Після розголосу, підприємець таки передзвонив Зої Литвин і пообіцяв виконати замовлення 7 червня. Тепер жінка живе надією, що їй все ж встановлять вікна та балконну раму. А ось решті клієнтів оголошення на дверях офісу радить звертатися вже до правоохоронців.