На Волині можуть не встигнути добудувати соціальні об’єкти, які влада обіцяла відкрити цього року. Йдеться про 27-му луцьку, а також – школи в Любохинах та Осівцях та інші довгобуди. Все через те, що рахунки обласного управління капітального будівництва – заблоковані. Таке рішення прийняв Господарський суд Волині. Він зобов’язав управління виплатити борги забудовнику, за роботи, які виконувалися ще п’ять років тому. Зараз діє державна програма, що фінансує усілякі фінансові дірки: витрати на судові спори, різницю вартості проектно-кошторисної документації. Щоправда, за словами депутата обласної ради Михайла Імберовського, цей процес може затягнутися на два місяці.
Михайло Імберовський називає заборговану суму – 68 тисяч гривень. Виконавча влада області каже,що вона дещо більша – 300 тисяч. Зараз це питання вкотре намагаються залагодити на найвищих щаблях.
Погашення цього боргу не вирішить усіх проблем управління капітального будівництва. Загалом влада у 2013 залишила непогашеними близько шести мільйонів гривень зобов’язань перед будівельними фірмами. Це лише на Волині. По всій країні ця сума значно більша.