Догляд за волоссям влітку має бути не менш інтенсивним, ніж узимку. Адже щоденні сонячні промені та навіть короткотерміновий контакт солоної морської води із волоссям негативно впливають на його здоров’я та вигляд. 

   

До вашої уваги – ТОП порад від б’юті-експертів мережі Smart Beauty.

Хороше та правильне очищення шкіри голови та волосся для пролонгованої свіжості

Влітку волосся швидше забруднюється, а отже, його потрібно мити частіше. Щоразу під час миття шампунь на волосся потрібно наносити двічі та не забувати про глибоке очищення шкіри голови кожні 5-7 днів (пілінги, скраби).

Шампунь обирайте за типом шкіри голови: суха шкіра – мити раз у 3-4 дні, комбінована – раз у 2-3 дні, жирна – за потреби мити щодня і навіть частіше.

Така методика не даватиме накопичуватись шкірному себуму та ороговілому шару клітин в лунках волосяних цибулин. Відповідно, цибулина зможе отримувати кисень і живлення.

Сироватки й тоніки проти випадіння та для продовження циклу росту волосся

Більшість видів випадіння волосся не має сезонності, тому влітку терапія проти випадіння не є винятком. Засоби, представлені в Smart Beauty, не підвищують інтенсивність утворення шкірного себуму, а навпаки, подовжують свіжість шкіри голови, тому використання їх улітку буде актуальним.

Живлення, зволоження, відновлення волосся за допомогою масок, філерів, кондиціонерів

Існує думка, що влітку можна обійтись без масок, які нібито обтяжують волосся, і воно швидше брудниться. Проте це не так. Складники масок наповнюють волосся живильними та зволожуючими компонентами, які так необхідні влітку. Кондиціонери закривають кутикулу волосся після миття і тому підходять для використання після кожного миття голови, а от маски варто застосовувати 1-2 рази на тиждень.

Незмивні засоби для захисту кольору, термозахисту та захисту від ультрафіолету

Існує величезний вибір таких засобів, які наносяться на вологе волосся і ніби створюють захисну мембрану на поверхні волосини. Захист кольору актуальний не лише тим, хто фарбується, але й тим, у кого природній колір волосся.

До таких засобів належать спреї, креми, муси, флюїди, спеціальні олії. Вони наносяться по довжині перед укладанням волосся феном.

Засоби для кінчиків волосся

Багато хто нехтує такими засобами, вважаючи, що засоби попереднього етапу і так виконують функцію захисту та склеювання кінчиків. Але варто розуміти, що волосся на кінчиках потребує окремого догляду та окремого засобу через свою структуру та специфіку.

Якщо у вас уже присутні посічені кінчики, їх потрібно підстригти та почати використовувати засоби для кінчиків, які будуть ніби запечатувати волосся на кінчиках і не даватимуть йому сіктися знову.

Зараз існує багато брендів та засобів, які здатні вирішувати усі проблеми з волоссям! Насолодіться своїм здоровим доглянутим волоссям за допомогою догляду, який пропонує сучасна трихологія!

*Партнерська публікація