«Віче», «Відомості», «Сім’я і дім» та «Діалог». За декілька років на Волині закрили чотири обласні газети. Видавці кажуть, – усе через тарифи УКРПОШТИ. Підприємство, яке є головним розповсюджувачем друкованих видань, підняло свої тарифи на 50%. Цьогоріч планують іще одне підняття. Дорожчає й папір, який постачають з Росії. Польські фабрики, що раніше забезпечували українських газетярів папером, закрились. А вітчизняних просто не існує. Але чи не найголовніша проблема – зменшується попит.

Труднощі мають й газети, які переживають роздержавлення. Їм доведеться відмовитись від бюджетних дотацій. Втім, медійники уже знайшли вихід – брати від влади гроші на висвітлення її діяльності.

 

Газетярі сподіваються, що таким чином зароблятимуть більше. Мовляв, раніше влада виділяла лише необхідний для виживання мінімум, а тепер муситиме справедливо оплачувати послуги журналістів. І поштарі, і газетярі переконані – волинські газети мають шанс втриматись на плаву після роздержавлення.
Отож, прогнози видавців оптимістичні. В найближчому майбутньому газети не зникнуть. Так само, як не зникло телебачення з появою Інтернету. А для цього мусять навчитись жити у ринкових умовах