Ручна робота, екологічна сировина: як працює мережа магазинів напівфабрикатів “Як вдома”. ФОТО*
У шаленому ритмі життя сучасних людей дедалі менше часу залишається на побутові дрібниці: прибирання, кулінарію тощо. На щастя, нині є багато гаджетів і сервісів, що значно полегшують життя. Серед таких – мережа магазинів домашніх напівфабрикатів “Як вдома”.
Її власник Ігор Голубович каже, що пишається своїм дітищем: бо їхні товари не лише смачні, а й якісні – уся сировина екологічно чиста.
Що таке мережа мережа магазинів “Як вдома”?
Нині у Луцьку працює три точки продажу напівфабрикатів “Як вдома”: на проспектах Грушевського, 1, Соборності, 30, а також на ринку “Пасаж”. Тут продають близько 40 різних товарів: пельмені, вареники, котлети, картопляні зрази, млинці, супові набори. Крім класичних рецептів, у магазинах продають оригінальні чорні пельмені з лососем, вареники зі шпинатом тощо.
Також можна придбати продукти з власної коптильні, свіжі перепелині яйця, мариновану і готову до запікання птицю.

Хто і як готує для магазинів “Як вдома”?
Перший (і основний) магазин мережі знаходиться на проспекті Грушевського, 1. У маленькій крамничці – дві зали. Одна служить кухнею: тут п’ятеро господинь щодня готують нові смаколики, які називають “українським фаст фудом”. Дівчата готують усе: від вареників та пельменів до картопляних зраз, рибних котлет, млинців тощо. Усе ліплять руками – так, кажуть, виходить смачніше.
“Машинна робота ніколи не замінить ручну. Так, простіше, звісно, купити автомат, засипати туди певну кількість борошна, м’яса, води, спецій, натиснути кнопку і отримати результат. Але на смак воно буде відрізнятися. Ми витратили чимало часу для того, аби знайти рецепт ідеального тіста. І знайшли!” – ділиться власник мережі.
“До того ж, жодна машина не розрахує правильно пропорцію. Наприклад, постачальник привіз нам жирніше м’ясо, ніж зазвичай. Тоді наші дівчата дають менше сала у фарш, аби вийшло як завжди смачно. Ну і настрій, який вкладає кожна наша господиня, він завжди особливий. Все робиться з любов’ю. “Як вдома” – це не лише гарна назва. Це наш стиль, наш девіз”, – розповів Ігор Голубович.
Кожен покупець може побачити процес виготовлення його замовлення: між кухнею та торгівельною залою скляна стіна. Ба більше, стежити за приготуванням можна навіть з вулиці.
“Українці люблять купувати все домашнє, особливо – у бабусь на вулиці. Бо спрацьовує психологія: бабуся, ніжність, тепло, дім. Але ви не можете бути впевнені в якості таких товарів, бо невідомо, в яких умовах вони готувалися. У нас – відкрита кухня. І всі бачать, що дівчата працюють в рукавичках, в шапочках, все чистенько“.
Власник щодня дегустує продукцію. Щоразу “ревізію” проводить раптово – працівниці ніколи не знають, що саме захоче спробувати Ігор. Улюблений продукт з асортименту назвати не може: каже, що любить усе, що з м’ясом.
Коли і як виникла ідея створення мережі “українського фаст фуду”?
Ідею запустити продаж “українського фаст фуду” Ігор Голубович привіз зі США, де прожив три роки:
“Я дивився, як там працюють ресторани. І щоразу дивувався, як швидко там готують замовлення. А потім мені випала нагода потрапити на таку кухню і я зрозумів, що вся “фішка” – у стравах, які потрапляють до закладу в напівготовому вигляді. Не треба бути професіоналом, щоб це приготувати”.
Америка давно славиться популярністю закладів швидкого харчування. У них попитом користуються бургери, піца, картопля фрі.
“Тоді я зрозумів, що вареники і пельмені – це такий самий фаст фуд, але український. Ще однією відмінністю американців є любов до органічних продуктів. Вони готові платити вдесятеро більше за екологічно чисті товари. Цю ідею я також взяв на замітку – ми використовуємо виключно екологічно чисту сировну“, – пояснює засновник мережі “Як вдома”.
Тож, повернувшись до України, Ігор вирішив зайняти саме таку нішу: давати людям смачні напівфабрикати з якісної сировини. Власник мережі уважний до деталей на кожному етапі виробництва. Якщо м’ясо – то лише домашнє, борошно – найкращої якості. Ігор запевняє: принципово відмовляється здешевлювати товар за рахунок сировини.
З чого готують вироби для магазинів “Як вдома”?
“Ми пробували здешевити виробництво за рахунок сировини. Але смак відразу змінюється. Візьмемо пельмені з лососем. Бачите, вони чорні. Це завдяки чорнилам каракатиці, а начинка – зі справжнього філе лосося. Сировина недешева, але воно того варте”, – розповідає власник мережі.
Продумують усе до найменших деталей:
“Одного разу в нас раптово закінчилася наша картопля (тобто та, яку ми постійно використовуємо у виробництві). Я поїхав на ринок, купив якоїсь іншої. І вже того ж дня почув масу нарікань від своїх дівчат (які працюють на кухні, – авт.) – сказали, що більш з такої сировини готувати не будуть, бо картопля розварюється і на смак сильно відрізняється. Тому ми купуємо цю сировину в людей у селах, які вирощують її не для продажу, а для власного споживання“, – пригадує Ігор.
До слова, смак чи вигляд сировини тут ніяк не маскують – на виробництві не використовуються жодні штучні приправи: лише сіль, перець та куркума.
Власник мережі впевнений у своїх товарах:
“Я завжди кажу так: спробуйте наші продукти. А потім спробуйте напівфабрикати будь-кого з наших конкурентів. Я гарантую, що наше сподобається більше, бо у нас – екологічно чисте”, – запевняє він.
Адреса магазинів мережі “Як вдома”:
- пр. Грушевського, 1;
- пр. Соборності, 30;
- ринок “Пасаж” (біля входу в ТЦ “Караван”).
Останні публікації
- 5 причин замовити меблі з нержавійки для кафе, ресторану чи бару
- Автоматизація фермерських господарств: тренд чи необхідність?
- Сонячна станція 10 кВт: як правильно розрахувати потужність?
- Чи загрожує вам неалкогольна жирова хвороба печінки?
- Як правильно застосовувати хлористий калій на різних типах ґрунтів?
- Як ефективно проходити навчання в автошколі?
- Міжнародна освіта: ваш успішний старт
- Чому правильно обрана кухня впливає на зручність і естетику
- Як вибрати ідеальний матрац для комфортного сну
- Пальне з Європи та міні-маркет: у Шацьку відкрилася шоста заправка мережі “Паливо”
- Як правильно доглядати за міжкімнатними дверима від виробника Terminus
- Скільки років служить профнастил із полімерним покриттям?
- Як впливає колір лінз сонцезахисних окулярів на очі?
- Чому корисно оформити повне КАСКО на своє авто
- Основні критерії вибору сервісу для виведення Tether BEP20 (USDT) на картку А-Банку
- Як розширити меню кав’ярні за допомогою сиропів?
- UKR PARTS – ваш провiдник у свiтi запчастин Subaru
- Вбудовані посудомийні машини: ідеальне рішення для вашої кухні
- Коворкінг-центр у Дніпрі: новий формат роботи у великому місті
- Як правильно піклуватися про здоров’я спини для профілактики болей
- Що буде, якщо вчасно не замінити сайлентблоки на важелях?
- Дворівневі ліжка: геніальне рішення для маленьких квартир
- Вегетативні неврози — що це та як із ними впоратися
- Усний послідовний та синхронний переклад: чим вони відрізняються
- Банківські картки та депозити: як вибрати найкращі пропозиції для ваших фінансів