Допоки на Волині усі небайдужі активно волонтерять й формують гуманітарні вантажі для тих, хто найбільше постраждав від війни, у гарячих точках гуманітарна криза з дня у день наростає. Проте українці гуртуються й допомагають, хто чим може.

Депутат Київської обласної ради Ярослав Москаленко нині займається евакуацією мирних жителів на Київщині. Допомагає в цьому і фонд Ігоря Палиці “Тільки разом”.

«Я би хотів подякувати Фонду Ігоря Палиці і персонально Ігорю Палиці за те, що він робить сьогодні та його Фонд для наших бійців Збройних сил і для простих людей. За дві неділі війни Фонд витратив близько 10 мільйонів гривень на гуманітарну підтримку Київської області, а також наших військових: дрони, тепловізори, автомобілі, пікапи, пальне в необмеженій кількості. Навіть заправку втратили – так ворог нервував, що ми на ній заправляємося без зупинки», – розповідає у відеохроніці.

«Навіть зараз, в цю секунду, коли я це пишу, ми їдемо на Ігоря машині, і на цій машині ми вивозимо маленьке немовля з мамою, – зазначає Ярослав Москаленко. – Ігор Петрович, ти рятуєш життя людей, дякую тобі».

Крім того, київський депутат розповів, що завдяки наданим Ігорем Палицею автомобілям із гарячих точок під Києвом вдається евакуйовувати тисячі людей:

«Ігор, дякую, що ти в нас є. Твої інкасатори, ці машини – це просто… Ми тисячі людей спасаємо, дітей. Всі машини працюють».