Минув рік відтоді, як у Луцьку запрацював центр допомоги учасникам АТО. При ньому діє група швидкого реагування для допомоги  бійцям. Це його основна функція – каже психологиня Олена Зверєва. Вона вже давно стала для хлопців другою мамою.

Працює центр цілодобово, адже виклики непередбачувані. Для волонтерів осінь видалась складною, виїжджати доводилося 2-3 рази за добу.

В центрі завше людно. Це місце для ветеранів АТО, як другий дім. Вони збираються тут за вільною бесідою, просто пожартувати, провести вечір за гітарою.

Тут ветерани можуть переночувати. За потреби можна пройти сеанс в реабілітолога-мануаліста. Фізичне відновлення, каже лікар,  життєво необхідне для тих, хто повернувся з війни.

Центр працює фактично на волонтерських засадах.

Хоча викликів завше багато і проігнорувати складну ситуацію бійця група швидкого реагування не може. Психологиня каже, що до реабілітаційного центру волонтери з-за кордону виявляють значно більшу цікавість ніж українські чиновники. Ветерани АТО закликають  місцевих владців звернути увагу на потреби центру.