Без світла, нормальних умов і цивілізації – старенька бабуся живе у старій хатині посеред поля на Волині. Найближче село – Кримне. Знайшли 85-річну Ганну засновники проекту “Рожева душа” Анастасія Рудик і Олександр Свобода. 

Дістатися до будинку бабусі – ще та задача. В деяких місцях і трактор не проходить. Будинок бабці – самотній. Навколо – ні душі. Хоча ще чотири роки тому вона жила у вагончику. Попередній дім – згорів.

Бабуся живе бідно. В будинку ніколи не було світла. Немає де поїсти чи помитися. Розповідає: її ранок розпочинається із заготівлі дров – треба ж якось грітися. Колись читала Євангеліє. Зараз перестала, бо погано бачить. А де купити окуляри – не знає.

Волонтери привезли і молока, йогуртів, ковбаси, риби, м’яса. Чуючи це – бабця розпливається в усмішці і щиро дякує.

Чи не єдина гостя бабусі – соціальна працівниця. Приносить дрова до хати і годує теля.

Нині волонтери збирають потрібні речі для Ганни і, певнять, чим зможуть – допоможуть. Волонтери планують утеплити стелю, вікна та стіни. Встановити нові двері, побілити стіни і стелю. Організувати світло та пічку. Купити меблі, зокрема, стіл, крісло. Також потрібні мобільний телефон, окуляри, посуд, теплий одяг і взуття, продукти харчування. А ще – небайдужі майстри, які зможуть зробити ремонт. Допомогти врятувати бабусю від холоду і голоду, можна переказавши гроші на картку волонтерки Анастасія Рудик: 4731 2196 4179 6028.