Поводиться, як дитина, соромиться людей та живе на вокзалі. Ковельчани забили на сполох через невідомого чоловіка, який вже не один місяць ходить околицями міста. На безхатька, кажуть, не схожий. Та й ніколи не жебракував. Іноді лишень просить відігрітися. Щоправда, ні соціальні служби, ні поліція на чоловіка не реагують.

Розшукала та поспілкувалася з ним і наша знімальна група.

Цей чоловік вже більше двох місяців тиняється поблизу ковельської автостанції. Спершу, кажуть, місцеві, думали, що черговий безхатько. Втім, згодом подив викликала його поведінка.

“Він не агресивний, це точно. Але може різко лягти, встати, почати стрибати. Поводиться себе, як маленька дитина”, – розповідає місцева мешканка Анна.

На контакт чоловік йде не охоче. Про життя кожному каже різне. То його відгамселили і пам’ять втратив, то просто не знає, де нині родичі.

Місцевим шкода бідолаху, тож йому частенько приносять одяг та підгодовують. Та от що з ним робити далі – не знають. Бо хто він і звідки – інформації немає. Нам теж вдалося познайомитися з диваком – він, як завше, був на місцевій автостанції. Каже, що звуть його Віктор і сам з Нововолинська. Вже з самого ранку від чоловіка тхне спиртним. У кишенях, розповідає, ні копійки. Живе чоловік на вокзалі. Родичі нібито є, та де вони і хто – пояснити так і не зміг. Ні друзів, ні знайомих не має, та й ніхто йому, каже непотрібен.

Будь-яку людську допомогу він заперечує. На роботу, каже, не піде, бо ще не визначився із покликанням. Бродить різними містами, зізнається, вже більше року. Так йому, мовляв, подобається.

У соцслужбі кажуть: про невідомого на вокзалі ще не чули. Та цим має займатися поліція. Адже вони патрулюють різні території і в подібних випадках зобов’язані звернути увагу на людину, поцікавитися, чому вона на вулиці та встановити особу. І далі звертатися до інших служб за потреби.