“Захар Беркут” Івана Франка ожив на екранах. Це історія про незламність та величезну силу духу українського народу. У повісті описана боротьба одного з карпатських поселень проти монголо-татар. Чи не найскладніше було адаптувати повість для сценарію, адже мова Каменяра не з простих.

Режисер стрічки Ахтем Сеітаблаєв каже, що команда намагалася відзняти фільм максимально наближений до оригіналу, однак для повнішого розкриття теми додали кілька героїв та сюжетних ліній.

Історичну драму знімали у Карпатах та Києві. Напередодні команда багато спілкувалася з істориками та етнографами. Спеціально для стрічки спорудили повноцінне селище реальних розмірів та гірську ущелину. Сотні майстрів трудилися над оригінальними  костюмами ручної робити, для фільму їх зробили близько тисячі.

Загалом до створення фільму залучили більше 800 людей. На знімальному майданчику поряд з українськими акторами працювали і голівудські зірки. Зокрема, головного героя зіграв Роберт Патрік – відомий за роботами в Термінаторі. Співпраця кажуть була дуже продуктивною.

А от наймолодшим актором став семирічний Михайлик.

Кінострічку повністю знімали англійською мовою і вже згодом зробили український дубляж.В історичному екшені дуже тонко передана атмосфера тих часів. Комп’ютерна графіка у стрічці – голівудського рівня. Фільм “Захар Беркут” – один із найдорожчих в історії українського кіно, Його бюджет 113 млн гривень. Глядачі зможуть оцінити драму зовсім скоро, адже у широкий прокат фільм вийде вже 10 жовтня.

Журналістам показали найочікуваніший український блокбастер року – “Захар Беркут”. За екранізацію однойменної повісті Івана Франка взявся вітчизняний режисер Ахтем Сеітабаєв у співпраці з американським колегою Джоном Віном. На допрем’єрний показ завітала частина команди, яка працювала над стрічкою, аби поділитися найцікавішим. Побувала там і наша знімальна група.

Об’єднане із “Захаром Беркутом” спільними цінностями, ТМ “Львівське” підтримує українське кіно та спонсорує найочікуванішу проем’єру року.