Лучанка Галина Сподневська каже, що вже півроку оббиває пороги комунальників, аби ті відремонтували дах, який протікає. Від цього в квартирі − сирість та грибок майже в кожному кутку. Скаржиться, що жити в таких умовах неможливо. На ремонт даху лише над квартирою необхідно більше п’яти тисяч гривень. Жінка працює в обласній лікарні. Зі своєї зарплати самотужки назбирати необхідну суму на ремонт не може.

Начальник управління житлово-комунального господарства Луцької міськради нічим не зміг зарадити, тільки підтвердив слова комунальників з сьомого жеку, що грошей на капітальний ремонт саме цього даху − немає. Та й лагодити о цій порі року не надійно − треба чекати принаймні до весни.

У Луцьку вистачає проблемних чотири та п’ятиповерхових будинків без шатрового покриття. Саме в таких і течуть дахи. Перекрити один квадратний метр євроруберойдом коштує 420 гривень. Зробити надійне шатрове покриття − більш як втричі дорожче. Комунальники зазначають, що шатрові дахи на дев’ятиповерхівках не роблять − заборонено будівельними нормами.