Меморіальна дошка Герою. У Луцькому ліцеї міської ради встановили пам’ятну дошку Андрію Волосу – вихованцю закладу, бійцеві-патріоту, який торік загинув від куль снайпера. Вшанувати пам’ять патріота зібралися ліцеїсти та вчителі, рідні хлопця, громадськість. Під час церемонії відкриття люди пригадували, як Андрій 9 разів намагався потрапити добровольцем на фронт, подавав документи у батальйон “Світязь”, проте хлопцю відмовляли через брак досвіду. Зрештою, 2015-го, у 19 років, юнак вступив на військову службу за контрактом.

Перед загибеллю Андрій Волос разом з побратимами звільняли село Південне. Під час зачистки населеного пункту побратим Андрія потрапив у засідку снайпера. Хлопець намагався врятувати його, але теж став мішенню.

Снайпер випустив в волинянина аж 8 куль. Від перших ще рятував бронежилет, останні – забрали життя. Андрій був єдиною диною в сім’ї.

Андрій Волос жив простим життям, мріяв стати музикантом, а став Героєм України. Цим званням, а також орденом “Золота зірка” хлопця удостоїли посмертно. Тепер про подвиг патріота також нагадуватиме меморіальна дошка.