З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю в Палаці культури міста Луцьк відбулася мистецька програма “Жага до життя”.

Про захід написав громадський діяч Іван Мирка на своїй сторінці у фуйсбуці.

“Перше фото “з закритою шторою” нагадує мені той стан в якому перебувають люди з інвалідністю і люди з правом виконувати функції держави”, – йдеться у дописі.

Відомий діяч розповів, що люди з інвалідністю постійно у його житті. А  він людей любить, бо найцікавіше зайняття на світі – людині пізнавати людину.

“Керуючи в департаменті інфраструктурі ВОДА я чимало надивився на ці папірці. Але саме перший і єдиний на Волині автобус міжміський для людей з інвалідністю був організований і їздить сьогодні між Обласною лікарнею в Луцьку та Рожищенською районною.

Ми вперше на усій протяжності доріг зокрема до Львова і Володимира запровадили пандуси. Адже безглуздим є автобус без інженерної інфраструктури.

Тому без любові, без ідеї, без бажання, за ширмою НЕ МОЖЕ бути “чиновник” службовець на посаді і виконувати функції держави.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Тест на доступність: як живуть у Луцьку люди з інвалідністю. ВІДЕО

Як виявляється, достатньо невеличкої уваги, а коли трохи сильних потуг і не залишається жодних перепон, жодної різниці між нами.

Тільки ширма у поганому “хазяйстві” допомагає невдахам прикривати свою бездіяльність.

Але сьогодні тут ми не за ширмою, ми на сцені, ми на подіумі, ми танцюємо разом і отримуємо неймовірну насолоду”, – поділився Іван Мирка.