Сімнадцять мільйонів гривень, три роки очікувань. І врешті – реабілітаційний центр для учасників бойових дій у Луцьку відкрили.

Раніше тут функціонувало відділення водолікування поліклініки номер один. Потім приміщення не працювало десятки років і стало вкрай занедбаним. Та минулоріч на роботи виділили чималу суму, і всього за рік вдалось провести капітальний ремонт.

Чи не найбільше вболівала за цей центр психологиня Олена Звєрєва. Вона разом із пацієнтами буквально вимагала в міськради виділити на нього гроші. Коли ж вони надійшли, допомагала розробити проект.

Нині у центрі чимало обладнання для релаксації. Це і душ шарко, і різноманітні ванни, і басейн, і соляна кімната. Є також тренажерна зала – її з особливим нетерпінням очікують атовці. Все це обладнання, а також будівлю, урочисто освятив митрополит Луцький та Волинський Михаїл.

За штатним розписом у реабілітаційному центрі повинні працювати двадцять п’ять спеціалістів. Натомість, поки є лише п’ять. Новопризначений директор Юрій Дубина каже – персонал набиратимуть відповідно до того, яке буде навантаження. Водоустаткування також поки що не запускатимуть.

Втім, вже з наступного дня атовців таки запрошують до закладу. Кажуть – можна буде принаймні записатись до масажистів або психологів, а також потренуватись у спортзалі. З собою обов’язково потрібно мати документи та бажано лікарські довідки.

Реабілітація для атовців. У Луцьку таки відкрили відділення першої поліклініки, де зможуть проходити реабілітацію учасники бойових дій. Повноцінно поки що воно не працює, але вже можна записуватись до масажиста та психолога. Детальніше розповість наша Тетяна Бугаєнко.