Україна – досі в умовах адаптативного карантину. Але Луцьк по-трохи повертається до звичного ритму: ресторани та кафе запрацювали на повну потужність, помалу відновлюються культурні події. Одна з таких – виступ Сергія Жадана у Гармидер ангар-stage. 

Зустріч лучан із відомим поетом відбулася у неділю, 19 липня в рамках дофестивальних заходів «Фронтери».

Близько години Жадан читав свою поезію. Глядачі заворожено його слухали й кожен вірш проводжали бурхливими оплесками. Після фінального слова автора – аплодували, стоячи. Потім Жадан читав іще добрих пів години – на біс.

Через велику кількість охочих влаштували ще одну зустріч, яка відбулася цього ж дня. Організатори події кажуть: Сергій Жадан легко зібрав би і повну концерту залу, втім, поки що через карантин такі масові заходи – під забороною.

До слова, ця зустріч із автором мала відбутись у Луцьку ще в квітні. Та через карантин Сергій Жадан приїхати не міг – усі масові події довелось скасувати. Письменник зізнається: за “живими” зустрічами сумував.

До Луцька приїхав напередодні. Тож мав час на прогулянки містом. Гуляв біля вечірнього замку, а ще, каже, відкрив для себе музей сучасного мистецтва – і був приємно вражений.

Фото Поліни БЕРЕЗЮК