Цього разу на 12 канал завітали другокласники із чотирнадцятої гімназії. Діти з цікавістю розглядали всі робочі кабінети і уявляли себе журналістами, звукорежисерами, телеведучими чи відеооператорами. Малеча навіть порівняла свою шкільну форму зеленого кольору з телевізійним брендованим фіолетовим одягом. Першими з ким познайомилися школярі – редактори та репортери. У редакції, де вони працюють, попрацювали на камеру і маленькі екскурсанти.

Екскурсія продовжилася у студії звукозапису. Тут учні дізналися, що таке закадровий голос, як потрібно працювати із мікрофоном і навіть самі спробували записати свій голос.

Далі за планом кабінет директора, де можна посидіти на місці керівниці проекту і помріяти. Потрапили другокласники і у гримерку, де готують до ефіру телеведучих. Діти дізналися, якого потрібно дотримуватися дрес-коду та яким має бути макіяж у телевізійників. Пізніше школярі побували у студії. Перед великою кількістю об’єктивів учні позували ніби справжні зірки. Надихнувшись робочим процесом, і самі спробували поговорити на камеру. Малеча привітала колектив 12 каналу з прийдешніми святами.

І звичайно, всі екскурсанти отримали презент від 12 каналу: імбирне печиво.