Як правильно тримати мікрофон, як потрібно працювати на камеру, що потрібно знати для того, щоб бути професійним журналістом – про ці та інші питання дізнавалися другокласники із 18 гімназії та 27 школи. Перед тим, як розпочати екскурсію, другокласники розповіли про свої очікування від неї.

Діти відгадали тести-картинки, які вказували, куди їм рухатися коридорами телебачення. Спершу традиційно завітали до кімнати новинарів. Малеча запитувала все, що їх цікавить у роботі на телебаченні. Далі діти попрямували до студії звукозапису, щоб дізнатися, як записують закадровий голос. Найбільше учні хотіли потрапити у телестудію, де записують всі програми і прямі ефіри. Тут другокласники і спробували себе у ролі телеведучих.

І за побажанням другокласниці Софії всі пішли у гримерку, щоб дізнатися, як відбувається процес підготовки до ефіру. У директорський кабінет малеча теж потрапила. Тут кожен із учнів розповідав про свої плани на майбутнє. В кінці екскурсії всі отримали в подарунок імбирні пряники від колективу 12 каналу.