Втечу від патрульних поліцейських неповнолітні пасажири авто, яке на проспекті Соборності у Луцьку збило пішоходів, знімали під музику на відео та навіть встигали публікувати у соцмережах.

Про це стало відомо з повідомлення у фейсбуці першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції України Олексія Білошицького.

Нагадаємо, аварія сталася близько 15-ї години 12 грудня.

За словами Білошицького, автомобіль порушників Renault Megane патрульні помітили, коли він перетнув подвійну суцільну лінію дорожньої розмітки, яка поділяє транспортні потоки протилежних напрямків, чим порушив ПДР.

«Керманич не відреагував на вимогу поліцейських про зупинку та почав тікати. Ігнорування вимог про зупинку, грубе порушення ПДР, створення небезпеки інших учасників дорожнього руху. Така собі не зовсім дитяча забавка…» – йдеться у дописі.

Він розповів, що троє осіб, яким по 15-16 років, після зіткнення намагалися втекти з місця події. Однак хлопця, який був за кермом, одразу затримали на місці події. Інших двох пасажирів повернули на місце події ТОРівці.

На місце події одразу викликали медиків, які шпиталізували травмованих до медичного закладу. Серед травмованих – мати та п’ятирічний син.

«Звичайно, за свої дії хлопець буде нести відповідальність. Але тут інше питання: як він потрапив за кермо автомобіля? І щоб ми тут не говорили, які б заходи та профілактику не поводили, але виховання та почуття відповідальності розвивається змалечку і саме старшим поколінням – батьками, вихователями, родичами…

А інше питання – вседозволеність. Дуже часто батьки, не те, що забороняють, а ще й спонукають дітей до порушень. Наприклад: дають машину аби поїхали в магазин, на мийку.

А потім, коли дитина розуміє, що така поведінка дозволена – батьків вже ніхто навіть не запитує…» – написав Олексій Білошицький.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У якому стані пішоходи, травмовані в аварії біля луцького «Там Таму»